Pátek, 2 prosince, 2022
DomůCestováníUbytování pro rodiny s dětmi v krásném horském prostředí v hotelu TOP...

Ubytování pro rodiny s dětmi v krásném horském prostředí v hotelu TOP Benecko

Obec Benecko, ležící v Krkonoších, nenabízí pouze krásnou čistou přírodu, ale také skvělou možnost ubytování pro rodiny s dětmi. ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí možnost nejenom ubytování, ale také všeobecného vyžití jak dospělých, tak také hlavně dětí. Na chvíli si odpočiňte od všeobecného spěchu, který každého z nás trápí, a odpočiňte si s celou svojí rodinou. Ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku vás přesvědčí, že Krkonoše byly skvělou volbou.

Hotel pro děti i pro dospělé

Pokud přijedete na dovolenou do Krkonoš v kteroukoli roční dobu, vždy si můžete být jisti, že zde budete mít co dělat. V létě se děti vyřádí hlavně venku, kde mají k dispozici dětské hřiště, ohniště na opékání buřtů, a hlavně animační programy, které je zabaví na dlouhé hodiny. Vy si tak můžete užít volno ve wellness nebo si dopřát uklidňující masáž či si zajít do hotelové restaurace na nějakou místní specialitu. Ubytování pro rodiny s dětmi tohle všechno nabízí.

Ubytování v Krkonoších

Tento hotel pro děti i dospělé nabízí možnost ubytování až v sedmilůžkovém pokoji, takže se můžete ubytovat i s někým známým nebo s opravdu velkou rodinou. Součástí ceny ubytování je samozřejmě snídaně formou teplého i studeného bufetu. V teplých měsících můžete na oběd využít zapůjčení hotelového grilu a udělat si klidně svou barbecue party.

Co dělat v Krkonoších?

Nejčastěji jezdí lidé do Krkonoš samozřejmě za lyžováním a dalšími zimními sporty. Není proto divu, že se v tomto hotelu ubytovávají často i školy v přírodě. Pokud půjdete lyžovat, můžete využít vyhřívanou lyžárnu. V případě, že Krkonoše navštívíte v teplých měsících, je možnost prozkoumat oblíbené horské cyklotrasy – kola či koloběžky vám samozřejmě budou uschována v hotelové kolárně zdarma.

Krkonoše jsou skvělým místem pro letní i zimní dovolenou.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články