Pátek, 2 prosince, 2022
DomůBydleníStylové nápady na úpravu podkroví

Stylové nápady na úpravu podkroví

U standardního domu s omezeným prostorem je podkroví jedním z nejkreativnějších koutů, kde se může vyřádit každý bytový designér. Tento mnohdy opomínaný prostor můžete využít velmi stylově. Nezáleží na tom, zda zde plánujete umístit svou kuchyň, ložnici nebo dětský pokoj, ale důležité je využití tohoto prostoru. Podkroví nemá mnohdy velkou výšku místnosti, ale i tak nabízí podlahovou plochu, která nám chybí. Zde je několik nápadů, jak navrhnout podkrovní prostor a převést jej na plně funkční zónu.

Podkroví nemá vždy to nejlepší světlo, a jediný způsob, jak zajistit, aby místnost vypadala prostornější, je zřídit zde velké okno. Můžete ukousnout ze šikmé plochy střechy a předělat kus na okno. Nepřemýšlejte o udržování oken v čistotě, velké množství světla vám nepohodlí při čištění oken mnohonásobně vynahradí. Nejedná se pouze o řešení světla, ale okno je také významným designovým prvkem.

Pokud se snažíte spodní část domu udržovat v souladu s souladu s módními trendy, podkroví je ideálním místem, kde můžete využít svou kreativitu. Využijete zde všechny ty neobvyklé tapety, které přicházejí s různými texturami. Podkroví je prostor, kde si můžete vybrat barvy, abyste jej prosvětlili. Většina podkroví postrádá krásu objemu a s barvami můžete chytře vykouzlit optický klam.

Podtrhněte rozmanitá zákoutí kreativitou pomocí čerstvého designu, tapet, dekorací nebo dřeva. Cílem je vytvořit podkroví kde budete chtít trávit čas, pokud chcete, aby působilo trochu nóbl, nepodceňujte stylové možnosti přiznaných trámů, mají své neskutečné kouzlo.

Pokud máte opravdu velké podkroví, nebojte se ho rozdělit na zóny a několik různých pokojíčků. Oddělení zón nemusí proběhnout pomocí výstavby nových zdí. Vzhledem k nízké výšce stěn můžete pro tento účel použít šatní skříň, nebo police na knihy.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články