Pátek, 2 prosince, 2022
DomůPro ženyDámské kabelky a tašky různých velikostí

Dámské kabelky a tašky různých velikostí

Než se pustíte do výběru dámské kabelky a tašky (kabelky přes rameno, kabelky do ruky, Crossbody kabelky, kabelky a tašky – Shopperky), dobře si rozmyslete, jak velkou dámskou tašku budete potřebovat. 

  • Hledáte-li dámskou kabelku a tašku, do které umístíte pouze dámskou peněženku, mobilní telefon a případné nejnutnější drobnosti, bude vám stačit třeba dámská kabelka přes rameno. Objem 5 litrů by měl být v pohodě. 
  • Chcete-li do své dámské tašky umístit třeba krabičku se svačinou či obědem, notebook a samozřejmě také peněženku a klíčenku a další drobnosti (telefon a podobně), porozhlédněte se na modexastyl.cz po dámské tašce o objemu 10 až 20 litrů. Najdete i velmi elegantní kousky, které využijete nejen pro pracovní večeři, ale třeba i na společenskou událost. 
  • Větší dámské tašky můžete nahradit dámskými batůžky a dámskými batohy. Je to ideální volba pro turistiku a cestování. Záda to rozhodně zvládnou lépe než s těžkou dámskou tašku v ruce. Navíc vám zůstanou obě ruce volné, což může být v případě turistiky a cestování velká výhoda.

Crossbody nošení

Pokud jde o možnosti nošení dámských kabelek a tašek, už dávno se nenosí pouze kabelky do ruky nebo kabelky přes rameno. Stále oblíbenější je kabelka opatřená délkově nastavitelným popruhem, což umožňuje takzvané crossbody nošení. Odtud také název Crossbody kabelky. Jsou velmi módní a stále více oblíbené, zejména kvůli lepšímu rozložení hmotnosti na těle. Jsou také velmi pohodlné – rozhodně vám nespadnou z ramene a nechají vám obě ruce volné. 

E-shop, kde si vybere opravdu každý

Jak vidíte, eshop modexastyl.cz pamatuje na všechno. V rámci dámských kabelek a tašek nabízí jak kabelky přes rameno, tak také kabelky do ruky, Crossbody kabelky a kabelky a tašky – Shopperky. A to stále není všechno. Kromě dámských batůžků a dámských batohů má ve své nabídce také pánské tašky a pánské opasky, dámské peněženky a pánské peněženky včetně pánských kožených peněženek.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články