Úterý, 29 listopadu, 2022
DomůRady a NávodyDomluvte si na svatbu profesionálního DJ na svatby

Domluvte si na svatbu profesionálního DJ na svatby

Najít dokonalé místo pro svatbu nemusí být vůbec jednoduché. Někdo se chce vdávat v kostele, někdo nedá dopustit na obřadní síň, někdo se vidí na zámku. Mnoho snoubenců si však přeje svatbu uprostřed přírody. A právě pro takovou svatbu je profesionální DJ na svatby jako dělaný. 

person in gray shirt playing audio mixer

Repertoár dle vašich preferencí

Pokud plánujete svatbu na příští jaro, představa rozkvetlé louky a kvetoucích stromů za doprovodu hudby svatebního DJ je naprosto bezkonkurenční. Nemusí to být svatba přímo na louce u lesa, stačí rozkvetlá zahrada. DJ na svatbu je v tom případě přímo dar z nebe. Na osobním setkání mu sdělíte své představy, dohodnete si nejen rozsah (délku doby) ozvučení, ale také hudební repertoár, který opravdový profesionální DJ na svatby vždy respektuje. 


Tip redakce: Moderní svatební oznámení.


Svatební DJ funguje i za nouzového stavu

Obrátíte-li se na DJ na svatbu djpatzy.cz, budete moci vybírat z mnoha tisíc českých i zahraničních hitů. Rozhodně se domluvíte na možnosti, končit s hudební produkcí až nad ránem. Připomínám ale, že mluvíme o jaru 2021. V současné situaci nouzového stavu je třeba ctít nutnost ukončení veškerého svatebního veselí již o půlnoci a dodržet také limit 30 účastníků svatby. I za těchto podmínek je vám svatební DJ plně k dispozici. Profesionální DJ na svatby nabízí také moderování svatebního dne a večera. To vše je možno zpestřit oblíbeným karaoke, kterého se většina svatebních hostů ráda účastní.

person playing dj mixer with blue lights

Portfolio profesionálního DJ na svatby je velmi široké

Jeho součástí nejsou pouze svatby, ale také večírky, firemní večírky, párty a oslavy. Djpatzy.cz je totiž nejen profesionálním svatebním DJ, ale také skvělým a profesionálním DJ na večírky, DJ na firemní večírky, DJ na párty a DJ na oslavy. Djpatzy.cz má ve svém portfoliu také dětské oslavy a dětské párty, kdy svůj program zaměřuje především na dětské pohádkové hity.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články