Pátek, 2 prosince, 2022
DomůBydleníLehátkoviny jsou nezbytné při stavbě domácí houpačky

Lehátkoviny jsou nezbytné při stavbě domácí houpačky

V dnešní hektické době má na odpočinek čas jen velmi málo lidí. Stres ovšem našemu zdraví neprospívá, takže bychom se všichni měli občas uchýlit do pohodlné houpačky, kde budeme v klidu relaxovat. Jste šikovným kutilem? Houpačku si nemusíte kupovat, protože si ji za pomoci pár prkýnek, šroubů a lehátkoviny můžete snadno vyrobit.

V jakých vzorech je lehátkovina dostupná?

Metráž lehátkovina š. 60 cm 285 g/m2 má jeden z nejširších výběrů vzorů. Nejenom, že je tento typ lehátkoviny dostatečně široký a disponuje optimální gramáží, ale také můžete vybírat hned z 3 barevných variant. K dispozici jsou barevné kombinace modré a červené, zelené a žluté a také hnědé s béžovou. Každý z vás si tak může pohodlně vybrat takovou látku, která se bude nejlépe hodit k jeho domácí houpačce.

Kolik lehátkovina stojí?

Při výrobě domácí houpačky budete nepochybně klást důraz i na cenu jednotlivých materiálních položek. Lehátkoviny nejsou v tomto ohledu nijak finančně náročné. Jejich cena závisí především na gramáži a šířce. Například metráž lehátkovina š. 45 cm 285 g/m2 stojí přibližně 190 Kč za metr, což není vůbec špatné. Platit lze převodem na účet, což už je v dnešní době prakticky samozřejmé. Dnes už se nikdo z nás nechce obtěžovat hledáním drobných při platbě na dobírku.

Jaká je největší výhoda lehátkoviny?

Bezpochyby největším benefitem lehátkoviny je její složení. Tato látka bývá z větší části vyrobena z bavlny, zatímco zbývajících asi 30 procent zaujímá polyester. Skvělým příkladem je metráž lehátkovina š. 37 cm 285 g/m2. Díky tomu se může pyšnit skvělou pevností a vynikající odolností proti fyzickému poškození. Odolnější tkaninu na potažení sedáků na zahradní houpačku nebo lehátko byste hledali jen velice těžko.

Až si budete lámat hlavu nad tím, kterou látku použít na výrobu domácí houpačky, zaměřte se na lehátkovinu. Tato tkanina má skvělé vlastnosti, ale hlavně je cenově velmi dostupná.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články