Pátek, 2 prosince, 2022
DomůZdravíSchusslerova sůl podpořila mé fyzické i psychické zdraví

Schusslerova sůl podpořila mé fyzické i psychické zdraví

Po rozvodu s manželem, který jsem musela v nedávné době podstoupit, se mi doslova z minuty na minutu zhroutil celý svět. Dnes již bývalý manžel si velmi rychle našel novou partnerku a našeho společného syna začal lanařit na svou stranu tím, že mu kupoval drahé dárky a bral na luxusní dovolené, které jsem si já nemohla dovolit. Se svou psychickou kondicí jsem na tom tedy v tuto chvíli byla velmi špatně. V tu chvíli začala velmi strádat také má fyzická schránka, a tak jsem hledala všemožné způsoby, jak z daných problémů ven. Naštěstí mi má dobrá kamarádka doporučila přípravek, který nesl název Schusslerova sůl. Jednalo se v podstatě o pastilky 180 kusů/balení určené k cucání a vstřebávání v ústech. Oné pastilky se měli postarat nejen o mou psychickou, nýbrž také o mou fyzickou kondici, a to zejména díky minerálním látkám, které měli za úkol nastolit rovnováhu v mém těle a zlepšit mé chátrající zdraví. 

Schusslerova sůl je skutečně nad zlato

Zmíněná Schusslerova sůl je skutečně nad zlato. Tyto minerální soli vyrobené podle Dr. Schüsslera mají skutečně blahodárné účinky. Velmi snadno totiž prostupují do samotných lidských buněk a dokonale doplňují deficit minerálních látek v těle. Rovnováha a také samotný pohyb v lidských tkáních a také buňkách těla, je totiž pro udržení zdraví, nezbytný. Kamarádka mi navíc poradila, že když budu zmíněnou sůl používat společně s Bachovými květovými esencemi, budu se cítit ještě o poznání lépe a měla skutečně pravdu. 

Začínám nový život

Nebojím se říci, že mi Schusslerova sůl dopomohla k tomu, abych začala skutečně nový život. Od rozvodu jsem se tak začala více starat o své zdraví a cítím se daleko lépe. Snažím se rovněž pozitivně myslet a užívat si každého dne naplno. Je totiž naprosto zbytečné, abych se stále ohlížela za tím, co bylo a neradovala se z toho, co mě teprve čeká. Mé revitalizace si dokonce všimlo i mé okolí, což je pro mě nesmírně povzbuzující. 

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články