Úterý, 29 listopadu, 2022
DomůRady a NávodyJak zhubnout v obličeji

Jak zhubnout v obličeji

Baculaté tváře dělají děti rozkošnými, ale pokud jde o dospělé, jsou tvářičky jako broskvičky spíše k vzteku. I lidé bez nadváhy jsou mnohdy geneticky obdařeni k tomu, že se jim do tváří ukládá více tuku, než je zdrávo.

Ne každý ví, ale tvar obličeje do značné míry závisí na jeho genetice. Ačkoli zhubnutí přes noc je téměř nemožné, redukce tělesného tuku hraje velkou roli při dosažení štíhlé tváře. Díky hodinám v posilovně můžete zhubnout nadbytečné kilogramy a užít si štíhlý obličej. Další alternativou je zůstat hydratovaný, zdravě se stravovat a dodržovat režim péče o pleť.

Pokud i vaším snem je mít tvář trošku štíhlejší a ne mít tváře jako slabikáře, přečtěte si pár našich tipů, jak toho dosáhnout.

Omezte příjem soli a cukru

Když zvýšíte přijaté množství soli, tělo začne zadržovat vodu, což vede k nadýmání. Z tohoto důvodu je třeba se vyhýbat rychlým i zpracovaným potravinám. Když se podíváme na cukr, při zvýšení jeho množství v krvi, bude vaše hubnutí extrémně těžké, protože si zaděláte na metabolický syndrom, který se vyskytuje ruku v ruce s obezitou. Chcete-li tomu předejít, vyhněte se i umělým sladidlům, zůstaňte na uzdě před dortíky, omezte přidávání dalšího cukru do kávy a čaje a řekněte ne sladkým sirupům a nápojům.

Zvyšte příjem vody

Musíte vědět, že zůstat hydratovaný, udržuje vaše tělo metabolicky aktivní. Na druhou stranu, když je hladina vody ve vašem těle nízká, voda se zadržuje ve tvářích, což vede k tomu, že vypadáte baculatě. Proto pijte dostatek vody a nechte cirkulaci tekutin v těle v optimálním stavu.

Jezte vyváženou stravu

Věřte tomu nebo ne, ale konzumace jídla z každé skupiny potravin, je cestou k optimální celkové hmotnosti, která zahrnuje i tuk na obličeji. To znamená, že si musíte zajistit stravu bohatou na kvalitní tuky, sacharidy a bílkoviny. Kromě toho musíte dávat pozor na to, abyste jedli ve vhodných poměrech, a vyvarovat se přejídání.

Řekněte ano mléčným výrobkům

Potraviny bohaté na vápník vám mohou pomoci při úspěšném hubnutí. Podle výzkumů je známo, že vápník reguluje metabolismus tuků, zvyšuje lipolýzu a snižuje lipogenezi. Co to znamená? Můžete si v klidu dopřát jogurt a nízkotučné sýry.

Spánek

Nedostatek spánku nebo narušení spánku jsou hlavními překážkami, které vás dělí od zdravé váhy a způsobují celou řadu zdravotních problémů. Pokuste se zlepšit svůj spánek, aby vaše tělo dostalo tolik potřebného času na klidný odpočinek a regeneraci.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články