Pátek, 2 prosince, 2022
DomůRady a NávodyPravidelné mytí vousů - důležitá péče o vousy

Pravidelné mytí vousů – důležitá péče o vousy

Vousy je třeba mýt podobně jako vlasy. Bez pravidelného mytí by byla péče o vousy neúplná.  Nejdříve je propláchněte čistou vodou, pak naneseme šampon, vyzkoušejte Angry Beards šampon na vousy a pamatujte i na kondicionér, který dodá vousům plný vzhled a energii. Opatrně promněte a řádně spláchněte. Nakonec vousy vysušte, můžete opatrně i vyfénovat. 

K pravidelné péči o vousy patří i pročesávání. Tímto procesem dojde nejen k narovnání vousů a odstranění nečistot, ale také k promasírování pokožky. Navíc touto péčí o vousy předejdete vysychání vousů. Česat a kartáčovat byste měli vousy každý den, ideálně dvakrát denně, například ráno a večer.

Angry Beards – kosmetická značka, kterou musíte vyzkoušet

Už i na našem trhu jsou k dispozici velmi kvalitní oleje na vousy. Jde například o olej na vousy značky Angry Beards – Bobby Citrus, který změkčí, vyčistí a vyživí i ten nejtvrdší vous. Působí proti svědění a také jako kondicionér. Má dávkovač pro pohodlnou aplikaci. Jak aplikovat olej na vousy? Olej naneste rovnoměrně do vousů, nejlépe směrem shora dolů, a pak vmasírujte do vousů a pokožky. Olej na vousy se již neoplachuje.

Jste to, co jíte! A týká se to i vousů 

Stejně jako v dalších aspektech života je základem krásných vousů vyvážená strava bohatá na nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerály. A také fyzická aktivita. Vousy jsou stejně jako vlasy produktem pokožky, jejich růst a stav proto závisí na aktivních složkách dodávaných tělem přes vlasovou matrici. To, co jíte, je viditelné na hlavě, bradě i pokožce. Pokud budete navíc o své vousy řádně pečovat, používat kvalitní oleje na vousy, balzámy na vousy, vosky na vousy; pokud upřednostníte značku Angry Beards; spolehnete se na unikátní Doping na vousy – vše z internetového obchodu levsalonu.cz, budete se moci těšit z krásných a zdravých vousů každý den.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články