Úterý, 29 listopadu, 2022
DomůRady a NávodyProdlužte si grilovací sezonu s infrazářičem

Prodlužte si grilovací sezonu s infrazářičem

Sbohem léto, vítej podzime. Už je tady zase období, kdy se teplé sluneční paprsky postupně stávají minulostí a nahrazuje je pouze vyhlídka blížící se zimy. Končí opalování, koupání a grilování. To poslední ale jen v případě, že nemáte doma venkovní topidlo.  S ním se dá grilovat nebo posedět venku s přáteli i ve chvíli, kdy teploměr ukazuje, že byste raději měli sedět doma u kamen.

Cheerful parents with cute little son grilling sausages on barbecue grill in autumn park

Infrazářič ohřeje vás, ne vzduch

Mezi nejoblíbenější venkovní topidlo patří infrazářič. Důvodů k tomu je hned několik, ale ten hlavní je, že poskytuje okamžité teplo. Stačí ho zapnout a hned vám bude i v chladném počasí příjemně. Princip fungování infrazářiče je podobný jako u karbonového topidla. Neohřívá vzduch, ale osoby a objekty v prostoru. Je tedy naprosto efektivní, protože funguje přesně tam, kde je potřeba. Navíc poskytuje příjemný pocit, jaký máme ve chvíli, kdy na nás dopadají sluneční paprsky.

Pomáhá od bolesti

Infračervené světlo má blahodárné účinky na lidský organismus. Nastartovává ozdravné procesy v těle, zlepšuje průtok krve, pomáhá od bolesti a je vhodným pomocníkem při virových a zánětlivých onemocnění. Také zmírňuje bolesti kloubů, pomáhá při svalovém napětí, zlepšuje krevní oběh a pomáhá stimulovat produkci kolagenu.

Mezi jeho další výhody patří, že nevíří prach, funguje stejně bez ohledu na to, zda je venku vítr, nebo bezvětří a je tichý. Nebude vás tedy během grilování nic rušit a vy se můžete v klidu věnovat přátelům, nebo zrovna dopečenému steaku.

Velký prostor, více infrazářičů

V případě, že je potřeba ohřát více lidí najednou, a to na větším prostoru, je nutné použít více přístrojů. Typickým příkladem jsou předzahrádky restauračních zařízení.

Infrazářiče jsou opravdu skvělou volbou pro nadcházející podzimní dny.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články