Pátek, 2 prosince, 2022
DomůPro ženyNa jaký dětský nábytek byste měli pamatovat?

Na jaký dětský nábytek byste měli pamatovat?

Pokud jde o dětský nábytek, pak v dětském pokoji pro nejmenší samozřejmě nesmí chybět dětská postýlka a přebalovací pult. Dětská postýlka dnes může působit opravdu rozkošně a zároveň moderně. Především však musí být plně funkční, to znamená, že by měla mít posuvné dno. Důležitou součástí dětského nábytku bude do budoucna bezpečná jídelní židlička. Pro začátek ale musí být samozřejmostí dětská autosedačka a dětský kočárek.

Dětský kočárek a rukojeť

Až budete vybírat kočárek (kočárek adbor ottis gold, dětský kočárek Baby Merc Zipy Q, dětský kočárek Baby Merc Faster 3 Style, dětský kočárek Riko Piano, dětský kočárek Riko Basic, dětský kočárek Kunert Mila, dětský kočárek Kunert romantic, dětský kočárek Kunert Rotax, dětský kočárek Baby Design, dětský kočárek Raf Pol nebo jiný kočárek), měli byste se dobře seznámit s jeho rukojetí. Ve většině případů mají kočárky tuto rukojeť nastavitelnou. Můžete tedy zvolit její výšku a také polohu, díky čemuž pro vás bude jízda s kočárkem příjemnější a pohodlnější. I dnes se však ještě najdou modely, které takovou „vymoženost“ nemají. Proto si i tento údaj pečlivě ověřte.

Dětský kočárek a prostor

V dětském kočárku (kombinované kočárky Raf Pol, kombinované kočárky Baby Design, kombinované kočárky Riko Basic, kombinované kočárky Riko Piano, kombinované kočárky Kunert Rotax, kombinované kočárky Kunert Romantic, kombinované kočárky Kunert Mila, kombinované kočárky Baby Merc Faster 3 Style, stejně jako kombinované kočárky Baby Merc Zipy Q)bude miminko trávit hodně svého času. Na několik měsíců mu bude vlastně sloužit jako venkovní postýlka. Proto by měl miminku kočárek poskytovat dostatek prostoru. Myslet byste měli také na to, že v chladnějším období přibude do kočárku ještě fusak a ten ve vaničce kočárku rovněž zabere dost místa.

Slevové kupóny a slevové kódy jsou nejlepším řešením jak při nákupu ušetřit.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články