Úterý, 29 listopadu, 2022
DomůPro ženyStárnutí s grácií

Stárnutí s grácií

Věk je pouze číslo. Pleť už sice není pružná jako ve 20, za to máte moudrosti na rozdávání. Již po 25 produkce kolagenu v těle prudce klesá a ta přirozeně po 50 let věku života se to někde ukáže. Nicméně strašidelné fotografie žen s hladkým nepohyblivým čelem, vystouplými lícními kostmi o 3 centimetry a nafouklé rty nedělají pomocníkům se stárnutím dobrou reklamu. Žena po 50. roku života si může dovolit pečovat o sebe.

Řasy

Řasy stejně jako vlasy s věkem řídnou a přestávají růst. Je to z toho důvodu, že obnova vlasových folikul trvá déle, protože tělo nepřijímá tolik vitamínů a nevyrábí téměř samo kolagen. Samozřejmě můžete použít kleštičky na řasy a snažit se zvětšit objem řasenkou. Inovativnějším řešením v tomto věku je lifting řas. Tato procedura dokáže krátké řasy natočit a prodloužit až o 20 % jejich vlastní délky. Lifting řas oku dodá značné zvýraznění. Tato procedura netrvá ani hodinu, za to celý efekt vydrží mezi 4 až 8 týdny.

Vlasy, které potřebují sílu

Jak již bylo zmíněno, i vlasové folikuly se obnovují pomaleji, což může způsobit padání vlasů i jejich fádnost z důvodu nedostatku výživy. V takovém případě je dobrým řešením rozmazlit se a nechat si aplikovat keratin na vlasy. Tento přípravek aplikovaný v profesionálním kadeřnictví dokáže obnovit strukturu vlasů uvnitř revitalizací proteinových vláken vlasu. Keratin na vlasy také dodá vlasům lesk na 6-8 měsíců, což z něj dělá nenáročnou proceduru.

Rty

S věkem se také zmenšuje velikost rtů. Pokud žena nemá přirozeně větší rty, tak se mohou zdát její rty téměř neviditelné v pozdějším věku. Bohužel zvětšení rtů je často obávané kvůli strachu z přehnaného výsledku. Nicméně, v profesionálním salonu je často vpichována pouze kyselina hyaluronová, která se v těle postupem času rozkládá a má velice přirozený efekt. Zvětšení rtů se reguluje množstvím, a proto jsou klientky spíše překvapené z menšího efektu, než si představovaly. Kyselina hyaluronová slouží jako přirozená výplň vrásek. Touto metodou se vrásky pouze vyplní a vyhladí, ale pohyblivost svalu zůstává stejná.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články