Pátek, 2 prosince, 2022
DomůCestováníNejlepší čas pro návštěvu jižních Čech je na podzim. Rezervujte si váš...

Nejlepší čas pro návštěvu jižních Čech je na podzim. Rezervujte si váš pobyt včas

Spousta z nás si vychutnává dovolenou dvakrát do roka. Jednou na přelomu jara a léta, podruhé na přelomu léta a podzimu, nebo hned z kraje podzimu. Právě tato období mají svá nesporná kouzla i výhody. Na jaře je prostředí krásně svěží, na podzim zase hraje barvami, přitom je stále teplo a přes den si můžeme užívat příjemné sluneční paprsky. Také cenově vyjdou dovolené mimo hlavní sezonu levněji a návštěvníků není tolik, jako přes letní prázdniny.

Jestliže se chystáte na svou vytouženou dovolenou, litovat nebudete, když se vydáte do jižních Čech. Třeba do krásné Třeboně, kde si můžete užít klid a pohodu lázní. Stačí vybrat si ideální ubytování v jižních Čechách a vyrazit.

Malebné lázně Třeboň

Pokud jste zatím nenavštívili lázně Třeboň, vězte, že se máte na co těšit. Kvalitní servis, krásné prostředí, spousta zajímavých lázeňských pobytů, z nichž si vyberou ženy, muži, senioři i mladé zamilované páry. To jsou důvody, proč se sem návštěvníci rádi vrací.

Pokud chcete vycestovat ve dvou, vsaďte na romantický pobyt s názvem Podzimní ROMANCE, který nabízí Design hotel RomantiCK***. Jde o speciální romantický pobyt na prodloužený říjnový víkend. Budete zde trávit 4 dny, vyzkoušíte 2 procedury a ráno je pro vás připravená snídaně. Za osobu a tři noci zaplatíte od 3 845 Kč. Tento pobyt je hodnocen 9,3 body z deseti možných a recenzi udělilo 659 osob.

Jestliže si chcete užít víc procedur a přejete si najít pobyt mimo víkend, vyhoví vám pobyt Wellness POHODA ve všední dny. Nabízí ho hotel Zlatá hvězda ****. Jedná se o pobytový balíček na čtyři dny mimo víkend, během něhož na vás čeká ubytování se snídaní, uvítací přípitek v podobě sektu a 5 procedur za zvýhodněnou cenu od 3 325 Kč.

Podívejte se na kompletní nabídku, kterou pro vás lázně mají a dopřejte si zasloužený podzimní relax.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články