Pátek, 2 prosince, 2022
DomůRady a NávodySeminář na téma tantrické masáže? Proč ne!

Seminář na téma tantrické masáže? Proč ne!

Za učením tantry i samotnou tantrickou masáží stojí rozsáhlá filozofie. Na semináři o tantra masáži získáte příležitost poznat své tělo zcela novým způsobem. Zejména pokud se chcete naučit masírovat sami, budete potřebovat čas a základní znalosti o tantře a tantrické masáži. Semináře jsou skvělým způsobem, jak se do tématu ponořit. I dvoudenní víkendové kurzy, přednášky, workshopy či individuální výuka vám dají do začátku velké množství cenných poznatků. Naučíte se nejen masírovat, ale také se posunete v osobním rozvoji – řadu technik lze praktikovat i na každodenní život a vědomou práci se sebou sama. Základem dobrého kurzu je výborný mentor, který bere tantru jako životní styl a sám má dlouholetou praxi. Naopak se vyhněte rádoby učitelům, pro které je to spíše zdroj příjmů než životní cesta. Vyzkoušejte tantru masáž Hradec či tantru masáž Pardubice ulesnivily.cz.

Tantrickou masáž ocení muži i ženy

Tantrická masáž v sobě zahrnuje mnoho aspektů citlivosti, a proto je vhodná nejen pro muže, ale i pro ženy a páry. Ženy i muži se při tantra masáži naučí celé své tělo chápat smyslně. Pro obě pohlaví platí, že čím intimnější tantra masáž, tím specifičtější techniky. Zejména v případě lingamu a joni – jak se v tantře nazývá penis a vagína – je zapotřebí zvláštní citlivosti. Objednejte se na ulesnivily.cz a díky tantrické masáži Hradec Králové či tantrické masáži Pardubice se naučte žít šťastnější a veselejší život.

Pro koho je tantra masáž vhodná?

Tantrická masáž je vhodná pro každého, kdo cítí, že je to pro něho to pravé. Pokud bychom však měli shrnout několik bodů, mohly by to být tyhle:

  • uvědomění si potřeb, přání a limitů vás a vašeho partnera;
  • zkoumání různých masážních technik;
  • aktivace vaší smyslnosti;
  • uvolnění nervového systému;
  • práce s vnitřními traumaty;
  • práce s vlastními bloky v sexuální oblasti;
  • uvolnění emocí a těla.

Pro koho naopak není tantra masáž vhodná? Pro ty, kteří hledají rychlý sex nebo pro ty, kteří se nechtějí pouštět do nových věcí. Tantra masáž je také nevhodná pro všechny, kteří mají problém s intimním dotekem druhého člověka, často stejného pohlaví. Nic by nemělo jít na sílu. U mnoha traumat a problémů s vlastní sexualitou se však může jednat o ideální způsob, jak se v tomto směru uvolnit. Je třeba dohodnout sezení a o všem si popovídat. U masáže neproběhne nic, co by si klient nepřál a pokud by se necítil komfortně, může ji kdykoli ukončit. Takže se nebojte ozvat ani v případě, že si nejste sami sebou jisti.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články