Úterý, 29 listopadu, 2022
DomůCestováníLet vrtulníkem

Let vrtulníkem

Pokud máte rádi trochu toho adrenalinu, rychlosti a hluku, a zároveň jste fanoušky vyhlídek a sledování světa z výšky, je pro vás vyhlídkový let vrtulníkem jako stvořený. Budete se vznášet vysoko nad zemí, poletíte velkou rychlostí (a také se ve vzduchu úplně zastavíte) a po celou dobu uvidíte na pilota a na svět všude kolem. Poznáte, jak se asi cítil hrdina vašeho oblíbeného akčního filmu, když letěl splnit svou misi. Na každém setkání s přáteli budete mít co vyprávět. No nezní to lákavě?

Co uvidíte?

Z vrtulníku je vidět podstatně lépe než například z letadla. Jeho okna jsou větší, což zaručuje mnohem širší zorné pole. To využijete naplno, proletíte se nad Prahou a Mladou Boleslaví. Město z výšky vypadá úplně jinak než z ulice a rozhodně to stojí za zkoušku. A nejen to je výhoda vrtulníku oproti letadlu. Viděli jste někdy letadlo stoupat nebo klesat kolmo, nebo dokonce viset ve vzduchu? Pravděpodobně ne. To totiž dokáže jedině vrtulník a nabízí vám tím nezapomenutelné zážitky. Stroj, se kterým létáme, se jmenuje Robinson R44. Je to spolehlivý, piloty velmi oblíbený a dlouhodobě nejprodávanější univerzální vrtulník. Má čtyři místa a je schopný dosáhnout rychlosti až 240 kilometrů za hodinu – což vás ale nemusí děsit, takovéto extrémy vás na vyhlídkových letech opravdu nečekají.

Jedinečný zážitek

Letět vrtulníkem se běžnému člověku poštěstí jen málokdy. Není to zrovna obvyklý dopravní prostředek. Když si zarezervujete zážitkový let vrtulníkem u naší společnosti, nebudete si už muset jen představovat, jaké to asi je, ale můžete to zažít na vlastní kůži. Soukromý let vrtulníkem je také skvělým dárkem pro vaše blízké. Překvapí a potěší, je to něco jiného a nezvyklého. Sedět ve vrtulníku s vrtulí nad hlavou a obrovskou hloubkou pod nohama je něco nepředstavitelného. Tak proč to nezkusit?

Předchozí článekJak se správně vyspat
Další článekJak poznat, že vás miluje?
- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články