Pátek, 2 prosince, 2022
DomůZajímavostiJak poznat, že vás miluje?

Jak poznat, že vás miluje?

Láska ve filmech a v romantických knihách nás nutí myslet si, že muž, který upřímně miluje ženu, by jí měl vždy darovat obrovské množství květin a šperků, dělat bláznivé věci a alespoň jednou zachránit svět. Ale když takové milostné vyznání nedostáváme, jsme zklamané a máme pocit, že nás náš muž nemiluje. Ale je to opravdu pravda? Nebo muži vyjadřují svou lásku jiným způsobem, než jsme my ženy zvyklé vídat ve filmech?

Shromáždili jsme fakta, která ukazují upřímnou a skutečnou lásku jasněji než miliony květin a stovky zachráněných koťat. Pokud váš muž ne vždy dává najevo svou lásku, ale dělá většinu věcí ze seznamu, neměla byste být na pochybách – miluje vás.

Poslouchá víc než mluví

Většina mužů neváhá mluvit o sobě a svých úspěších. Ale takto milující muž nefunguje. Poslouchá svou milovanou velmi pozorně a klade doplňující otázky, protože skutečná láska znamená zájem a empatii, i když rozhovor není hluboce smysluplný.

Pokud člověka nezajímají vaše starosti a odmítá vás poslouchat, ale dokáže hodiny diskutovat o sazbách eura nebo typech nových rybářských prutů, je na čase přemýšlet o vašem vztahu.

Zajímá se o vaše přátele a rodinu

Milující muž vezme vaši rodinu a přátele za svoje, protože jsou součástí vašeho života. Možná se mu nebudou líbit a občas mu polezou na nervy, ale nikdy vám nezakáže s nimi komunikovat. Bude pro vás k dizspozici vždy, když budete potřebovat jeho pomoc.

Nikdy vás nevyloučí z rozhovoru nebo debaty

Jak často si všimnete situací, kdy jsou ženy z rozhovoru vyloučeny („Nech to být. Můžu si s tím poradit sám.“)? Milující muž nikdy neřekne taková slova. Zachází se svou milovanou jako s rovnocennou osobou a nikdy ji neurazí tím, že jí nedává příležitost vyjádřit svůj názor. Nestydí se za ni ani před kamarády, kolegy, a ani před svým vedoucím.

Vždy je hrdý na váš úspěch a rád o něm řekne ostatním

Spousta mužů nenávidí, když ženy dosahují svých cílů v různých sférách. Obzvláště, pokud sami nedokázali uspět. Ale milující muž zachází se svou milovanou jako s částí sebe sama, a proto je vždy šťastný, když uspěje. Nebude váhat o tom všem říct svým přátelům. Oslaví s vámi povýšení v práci a bude rád za silnou, ambiciózní ženu.

Je vděčný a vždy vás povzbudí

S milujícím mužem se žena cítí výjimečná, důležitá a zásadní. Stává se to proto, že vždy slyší slova vděčnosti, a tak chápe, že její úsilí je patřičně oceněno. Ani po letech manželství nebude mít milující manžel svoji manželku a její činy jako samozřejmost.

Dělá ústupky, i když o ně nežádáte

Každý vztah je postaven na kompromisech, někdy se musíme něčeho vzdát nebo dokonce něco obětovat. Rozdíl je v tom, že ve vztahu bez lásky se to děje pod tlakem jednoho z partnerů. Ale muž, který miluje svou partnerku, je vždy připraven vzdát se svých zájmů a pohodlí pro její radost. A je rád, že to udělá, pokud cítí vzájemnost.

Respektuje a přijímá váš názor, i když se liší od jeho

Někteří muži žijí podle hesla:  „Existují 2 názory: můj a ten špatný!“.  To ale neplatí v lásce. I když je muž zvyklý na tvrdohlavost, soupeření a nepřijímá názory ostatních, vše se změní, když potká ženu, která se mu líbí. Bude připraven pochopit a přijmout její názor – i kdyby s tím nesouhlasil.

Jste jeho prioritou

Milující muž vždy rozhodne ve váš prospěch. A nejen proto, že s vámi rád tráví čas, ale také proto, že s vámi zachází jako s jeho splněným snem. Milovaná žena je muži velmi blízká a také bere v úvahu její zájmy.

Jak interpretujete lásku vy? Z jakých gest vycítíte, zda vás muž opravdu miluje nebo ne? Podělte se s námi o své myšlenky v komentářích.

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články