Pátek, 2 prosince, 2022
DomůPro ženyPlesové šaty, které všechny přítomné ohromily

Plesové šaty, které všechny přítomné ohromily

Když jsem se svou dcerou vybírala plesové šaty na její maturitní ples chtěla jsem, aby jimi bylo mé okolí doslova okouzleno a zároveň abych se v nich já osobně cítila skvěle. Musím uznat, že se mi to do velké míry podařilo se šaty, které měli nádherně vyšívaný živůtek, průsvitnou sukni a dokonale hluboký, avšak ne zcela výstřední výstřih. Tyto krásné krátké šaty na ples, jsem si zamilovala na první pohled, a to i přesto, že jsem si zpočátku neuměla vůbec představit, jak v nich budu vypadat a zda mi vůbec budou slušet. Naštěstí pro mě mi tyto šaty na ples po první zkoušce seděly naprosto dokonale, a tak jsem se rozhodla, že si je pořídím a na maturitním plese své dcery společně s ní dokonale zazářím. 

Plesové šaty, které mi každý z přítomných záviděl

Mé plesové šaty byly naprosto úchvatné a každý z přítomných na plese, mi je záviděl. Kromě toho, že tyto krátké, a přesto přirozeně dlouhé plesové šaty neunikly pohledům mého okolí, neunikly ani pohledům mého muže, který od plesu tvrdí, že se do mě podruhé zamiloval, což je krásné slyšet po tolika společných letech v manželství. Má dcera z mých šatů byla rovněž unesená, ale i přesto vypadala mnohem lépe nežli já, což je více než dobře. Její krásné dámské šaty na ples, které měli podobnou barvu i střih jako ty mé, oslnily všechny její spolužačky, které na její šaty pěly pouze samou chválu. 

Šaty využiji i na firemním plese svého muže

Své nové plesové šaty rozhodně využiji i na firemním plese svého manžela, který se bude konat ke konci roku. Do jisté míry by mě totiž bolel prodej plesových šatů, které jsem si během jednoho jediného večera naprosto zamilovala. Rozhodla jsem se tedy, že si je ponechám a budu je nosit na různé významné akce, které si podobnou garderobu žádají. S těmito šaty totiž nelze v žádném případě na jakékoliv podobné akci, šlápnout vedle. 

- Advertisment -pr clanky

Nejnovější články